Ipsos KMG Akademi’nin 3. yıl programı Eylül’de başlıyor

Ipsos KMG Akademi’nin 3. yıl programı Eylül’de başlıyor

Ipsos KMG çalışanlarına yönelik Ipsos KMG Akademi’nin 3. yıl programı Eylül’de başlıyor. Akademi bünyesinde Ipsos KMG çalışanlarına Vural Çakır, Doç. Fatoş Karahasan, Prof. Hurşit Güneş, Sedef Kabaş, Esra Mungan gibi alanlarında otorite olan uzmanlar ders veriyor.

Araştırma hizmet kalitesinin ve sektör itibarının yüksek nitelikli uzmanlarla yükseleceğine inanan Ipsos KMG, çalışanlarına yönelik olarak başlattığı Ipsos KMG Akademis’inin 3.yıl programını Eylül ayında başlatıyor. Akademi bünyesinde Ipsos KMG çalışanlarına Doç. Fatoş Karahasan, Prof. Hurşit Güneş, Sedef Kabaş, Esra Mungan gibi alanlarında otorite olan uzmanlar ders veriyor. Programda ayrıca Vural Çakır “İş Hayatının 21 Gizli Kuralı” üzerine bir konferans veriyor.

Ipsos KMG Akademisi hakkında görüş bildiren Ipsos İnsan Kaynakları Direktörü Gülnur Akgül ve Vural Çakır ; “Ipsos KMG’de araştırma eğitimine büyük önem veriyoruz. Ipsos KMG Akademi bu alanda bir araştırma şirketinde uygulanan ilk kapsamlı eğitim ve öncülük programımızın bir parçası. Ayrıca, küresel olarak başlattığımız Ipsos e-campus uygulamasına da Türkiye’den çalışanlarımızla birlikte 47 müşterilerimizin de katılmış olması sektörel itibarımızın da arttığının bir göstergesi” dedi.

Advertisements

Leave a comment

Filed under Ipsos Kmg, Vural Çakır

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s