Ipsos KMG’ye ABD’den transfer

Ipsos KMG’ye ABD’den transfer

Son yıllarda hızla büyüyen sağlık araştırmaları alanında yapılanmasını güçlendiren Ipsos KMG, sağlık araştırmaları konusunda dünyanın sayılı uzmanlarından birisi olan Steve Kretschmer’i Sağlık Araştırmaları Grubu Direktörlüğü’ne getirdi. Ipsos Türkiye, Orta – Doğu Avrupa ve Afrika Sağlık Araştırmaları Direktörlüğü’nü yürütecek olan Steve Kretschmer yeni görevinde Türkiye’de sağlık araştırmalarının yüksek bir kaliteye ulaştırılmasının yanı sıra, Türkiye merkezli olarak geniş bir coğrafyadaki Ipsos organizasyonundan sorumlu olacak.

Steve Kretschmer’in Sağlık Araştırmaları grubu direktörlüğüne atanmasının ardından görüşlerini dile getiren Ipsos KMG CEO’su Vural Çakır, “Steve Kretschmer’in katılmasıyla birlikte araştırma pazarındaki öncü konumumuzu sağlık araştırmaları alanına da yansıtarak bu alandaki araştırma kalitesini ve müşterilerimize olan katkımızı daha da ileriye taşıyacağımıza inanıyoruz” dedi.

Üniversite eğitimini Aquinas Kolej’de tamamlayan Steve Kretschmer, Penn State Üniversitesinde MBA yaptı. Steve Kretschmer , Ipsos KMG’ye katılmadan önce TNS Health ABD’de başkan yardımcısı olarak görev yapıyordu.

Advertisements

Leave a comment

Filed under Ipsos Kmg, Vural Çakır

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s