“Ipsos KMG” logo değiştirdi

“Ipsos KMG” logo değiştirdi
26.07.2007
Türkiye’nin önde gelen araştırma şirketi KMG Araştırma, dünyanın en büyük araştırma kuruluşlarından birisi olan Ipsos ile Mayıs 2007 başlayan birleşme sürecini tamamladı. Ipsos Grup, Ipsos Asi gibi reklam testlerinde, Ipsos Insight gibi pazarlama araştırmalarında, Ipsos Novaction gibi geleceği tahmin çalışmalarında ve Ipsos Mori gibi siyasi ve sosyal araştırmalarda liderleşmiş şirketleri bünyesinde barındıran, araştırmacıların yönettiği tek global şirket.

Ipsos’un, KMG Araştırma’nın yüzde 51 hissesini satın almasıyla başlayan değişim sonrasında şirket bundan sonra yola Ipsos KMG olarak yeni logosuyla devam edecek. Ipsos KMG, yeni kurumsal kimliğiyle birlikte sunacağı üstün ürünlerle araştırmayı da yeni bir seviyeye çıkarmayı hedefliyor.

Ipsos KMG dünyanın en büyük reklam verenlerinin kullandığı reklam ölçüm modellerini, kurumsal itibar yönetim sistemlerini, kârlı müşteri yaratma ve yönetme sistemlerini, çalışan tatminini iş etkinliği çerçevesinde inceleyen araştırmalarını Türkiye’de de yapmaya hazırlanıyor. Halen birçok Ipsos KMG çalışanı değişik ülkelerde Ipsos’un gelişkin araştırma modellerini öğrenmek üzere eğitim görüyor. Ipsos’a ait dünyanın en ünlü siyasi araştırma modellerinin yakında Türkiye’de de uygulanması planlanıyor.

Advertisements

Leave a comment

Filed under Ipsos Kmg

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s